DOM Z BALI

Dom który oddajemy do Państwa dyspozycji zbudowany jest z bali z karpackiej jodły. Znajduje się w uzdrowiskowej wsi Wysowa - Zdrój. Na parterze domu znajduje się salonik, aneks kuchenny i łazienka. Ogrzewanie domku realizowane jest przez prawdziwy piec kaflowy. Przygotowane drewno opałowe umożliwia zapewnienie komfortowego ciepła w okresach chłodu. Rozkładana sofa zapewnia jednej parze wyjątkowe miejsce do snu. Z saloniku można wyjść na przestronny taras z meblami ogrodowymi i wspaniałym widokiem na góry. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Jedna wyposażona jest w łoże małżeńskie a druga w dwa pojedyncze łóżka. Dom przeznaczony jest dla 4 osób.

Cena wynajmu domku wynosi 500 zł za dobę, przy wynajmie domku na minimum dwie doby. Przy wynajmie na jedną dobę cena za domek wynosi 700 zł. Pobyt powyżej dwóch dób cena uzgadniana indywidualnie. Przy wynajmie domku w następujących okresach: Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Wielkanoc, Weekend Majowy, Boże Ciało, cena uzgadniana indywidualnie.

Wolne

Zajęte

Rezerwacja wstępna

Kalendarz rezerwacji

Wczytuję kalendarz...
captcha
  • rezerwacja wstępna - drogą telefoniczną lub e-mail - obowiązuje do 3 dni
  • rezerwacja gwarantowana - po wpłacie na konto zadatku w wysokości 30% ceny usługi lub kwoty ustalonej indywidualnej i przesłaniu potwierdzenia wpłaty e-mailem.
  • opłata za pobyt pozostała do zapłaty po uwzględnieniu kwoty zadatku dokonywana jest gotówką w dniu przyjazdu.

Nie dokonanie płatności równoznaczne jest z rezygnacją z rezerwacji. W przypadku rezygnacji z pobytu
objętego rezerwacją - zadatek nie podlega zwrotowi. W wyjątkowych, losowych sytuacjach możliwe jest porozumienie co zmiany rezerwacji objętej zadatkiem.

  • w przypadku skrócenia pobytu objętego rezerwacją, należność za niewykorzystane dni nie podlega zwrotowi.

Rezerwacje przyjmujemy też telefonicznie: + 48 695 376 694.
Dla potwierdzenia rezerwacji potrzebna jest wpłata zadatku na konto Masztalerz.eu

  • informujemy, iż pobieramy wadium w gotówce w wysokości 500zł zwrotne z dniu wyjazdu.
TOP
Instagram